Дан здраве хране – Дедина 2011.

Као и прошле године, 20. октобра, у подручној школи у Дедини обележен је Дан здраве хране поводом Светског дана правилне исхране (16.октобар). Ученици ове школе су припремили пригодан програм за госте на тему здраве хране који је публика више пута поздравила громким аплаузом.

zdrava hrana

Уз изложбу оживљеног воћа и поврћа у холу школе и изложбе дечјих радова, у једној од учионица је постављен велики сто са разноразним посластицама од здравих намирница које су припремили ученици уз помоћ родитеља и запослени. Права је штета што вам не можемо представити мирис учионице у тренутку када смо у њу ушли. Сви су се ученици послужили и било је лепо видети их како уживају у здравој храни. Надамо се да ће се ово лепо дружење наставити и следеће године. До тада – ЗДРАВИ БИЛИ!

[RFG_gallery id=’3′]