“МОЈЕ ТЕЛО НЕМА МАНА ДОК ГА ЧУВА ЗДРАВА ХРАНА”

zdrava-hrana1

Под слоганом ,,Моје тело нема мана док га чува здрава храна“ по девети пут је у школи у Дедини организована манифестација ,,Октобар – месец правилне исхране“.  Богата трпеза била је припремљена од намирница пожељних у исхрани, првенствено од воћа и поврћа, па су ученици на најбољи могући начин могли да науче најважнију животну лекцију – како се правилно хранити.

Своју креативност ученици су показали  правећи различите скулптуре од воћа и поврћа, а за све госте био је припремљен интересантан програм.  Присутни су могли да пробају ђаконије са трпезе и увере се у кулинарске вештине мајки и бака наших ученика.

Као и свих претходних година , и ове године су и гости и домаћини кући кренули пуног стомака богатији за нека нова знања o здравој исхрани.

ФОТОГРАФИЈЕ