Најуспешнији на општинским такмичењима…

Општинска такмичења су завршена. Као и претходних година, били смо веома успешни, а ово су наши најуспешнији такмичари:

 

Општинско такмичење у стоном тенису

  1. Мина Милутиновић 8/2 – 2. место

Наставник:  Горан Миленковић

Општинско и окружно такмичење у пливању

  1. Сара Бабић 4/1 – 3. место

Наставник: Мирјана Миленковић

Општинско такмичење из физике

  1. Невена Симић 7/2 похвала

Наставник: Александра Миленковић

Општиинско такмичење из италијанског језика

  1. Габријела Савелић 8/2 3. место и пласман на Окружно

Наставник: Снежана Миленковић

Општинско такмичење из математике

  1. Сара Мишић 3/3 похвала
  2. Лазар Вељковић 3/3 похвала
  3. Милан Стевановић 3/1 похвала
  4. Павле Милошевић 4/1 -2. место и пласман на Окружно такмичење
  5. Никола Станковић7/2– похвала и пласман на Окружно такмичење
  6. Марко Момировић 5/1 похвала и пласман на Окружно

Наставници: Јасмина Пуношевац, Стефан Максимовић, Мирјана Миленковић, Зорица Мишковић

Општинско такмичење из хемије

  1. Никола Станковић 7/2 – 1. место и пласман на Окружно такмичење

Наставник: Јелица Васић

Општинско такмичење у шаху

  1. Димитрије Стевановић 5/1 2. место
  2. Лазар Мијатовић 7/1 1. место
  3. Милан Стевановић 3/1 место
  4. Борис Марковић 4/1 место
  5. Петра Милошевић 4/1 место
  6. Евдокија Миладиновић5/3 место
  7. Нађа Марковић 5/1 место
  8. Милица Костић 7/1 место

Сви ученици су остварили пласман на Окружно такмичење Милош Миловановић

Општинско такмичење Књижевна олимпијада

  1. Магдалена Крстев 7/1 3.место

Наставник: Снежана Вујиновић

Општинско такмичење из биологије

  1. Исидора Костић 5/1 место и пласман на Окружно такмичење
  2. Марко Момировић 5/1 место и пласман на Окружно такмичење
  3. Евдокија Миладиновић5/3 место и пласман на Окружно такмичење
  4. Милош Момировић 6/3   место
  5. Катарина Јаковљевић 6/1   место
  6. Михајло Милојковић 6/3   место
  7. Никола Станковић 7/2 место и пласман на Окружно такмичење
  8. Лепосава Ђурковић 7/2   место
  9. Вук Китановић 7/2 место
  10. Невена Симић 7/2   место
  11. Стеван Петровић 8/2   место

Наставници: Милан Булатовић и Марија Костић

 

Општинско такмичење из географије

  1. Огњен Бабић 7/3 место и пласман на Окружно
  2. Александра Тасић 7/2 место
  3. Лазар Мијатовић 7/1 место
  4. Јелена Вујић 8/3 место
  5. Вељко Ђурковић 8/2 Место

Наставник: Драгана Соколовић

 

Окружно такмичење „Национална еколошка олимпијада“

  1. Наталија Јовић 6/2 – 3. место и пласман на Републичко
  2. Вања Ђурковић 6/1- 3. место и пласман на Републичко

Наставник: Марија Костић

 

Окружно такмичење у шаху

  1. Борис Марковић 4/1 – 1. место
  2. Евдокија Миладиновић5/3 – 3. место и пласман на Републичко такмичење

Наставник: Милош Миловановић

 

Браво за све ученике и њихове наставнике. Честитамо на успеху, желимо им много среће у даљем такмичењу!

Leave a Reply