ЂАЦИ ПРВАЦИ, ДОБРО НАМ ДОШЛИ!

Последњег дана августа нова генерација првака заузела је по први пут школске клупе и упознала своје учитељице  које ће их наредне четири године водити путем знања. Већ данас, 1. септембра,  сви они су озбиљни ђаци спремни за прва слова.

Свечани пријем првака у матичној школи уприличен је у 17 часова, а у одељењима у Дедини и Макрешану  у 10 и 30. Нову генерацију првака повеле су учитељице Ивана Вучковић – 1/1, Снежана Исајловић ½ и Слађана Стојановић 1/3.

Тог  31. августа и ученици 5. разреда упознали су се са својим будућим одељењским  старешинама – Зорицом Гајић, Драганом Соколовић и Маријаном Стевановић.

Драги наши прваци, драги наши петаци, и сви ,,Бранковци“, велики и мали, желимо да вам на школском семафору сија само зелено светло!

Срећан вам почетак школске 2021/2022. године!